myCRED - en to fa translation catalogue (782 entries)

en: About %s
fa: درباره %s

en: Awesome People
fa: "اعتبار من"

en: Processing...
fa: در حال پردازش ...

en: Warning! All user balances will be set to zero! This can not be undone!
fa: اخطار ! تمام میزان امتیازات کاربران شما روی صفر تنظیم خواهند شد ! این عمل غیرقابل بازگشت می باشد !

en: Done!
fa: انجام شد !

en: Close
fa: بستن

en: Export users %plural%
fa: خروجی گرفتن از %plural% کاربران

en: Setup
fa: نصب

en: Settings
fa: تنظیمات

en: function myCRED_Hook::run() must be over-ridden in a sub-class.
fa: تابع myCRED_Hook::run() باید در کلاس زیرین ، تنظیم مجدد شود .

en: This Hook has no settings
fa: این پنل تنظیمات ، چیزی برای تنظیم ندارد

en: No limit
fa: بدون محدودیت

en: Once every 24 hours
fa: یک بار در هر 24 ساعت

en: Once every 7 days
fa: یک بار در هر 7 روز

en: Once per day (reset at midnight)
fa: روزی یک بار ( نیمه شب ریست می شود )

en: Select
fa: انتخاب

en: myCRED_Module() Error. A Module ID is required!
fa: خطای myCRED_Module() . شناسه طرح لازم است !

en: Surprise
fa: غافلگیری

en: click to close
fa: برای بستن کلیک کنید   .

en: click to open
fa: برای باز شدن کلیک کنید   .

en: Settings Updated
fa: تنظیمات به روز شد

en: Add New
fa: ساختن مورد جدید

en: Users
fa: کاربران

en: Do not show
fa: نمایش نده !

en: Include under the "Profile" tab
fa: شامل ( نمایش در ) زیر تب  "پروفایل کاربر"

en: Status
fa: وضعیت

en: Banking
fa: بانکداری

en: Compound Interest
fa: محاسبه ی سود ( بهره )

en: Recurring Payouts
fa: پرداخت های مکرر

en: Access Denied
fa: دسترسی غیرمجاز می باشد

en: %s Banking
fa: بانکداری %s

en: WP-Cron deactivation detected!
fa: غیرفعالسازی WP-Cron یافت شد !

en: Warning! This add-on requires WP - Cron to work.
fa: اخطار ! این افزونه ی جانبی برای فعالسازی به WP-Cron احتیاج دارد .<br/>WP-Cron چیست ؟<br/>قابلیتی در وردپرس می باشد که امکان زمانبندی های مختلف را به مدیر سایت می دهد

en: Enable
fa: فعالسازی

en: Update Changes
fa: به روزرسانی تغییرات

en: This Service has no settings
fa: این سرویس تنظیماتی ندارد

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Quarterly
fa: فصلی ( سه ماه یکبار )

en: Semiannually
fa: شش ماه یک بار

en: Annually
fa: سالانه

en: %plural% interest rate payment
fa: پرداخت نرخ سود %plural%

en: Interest Rate
fa: نرخ سود

en: Can not be zero.
fa: عدد صفر مجاز نیست

en: Payout
fa: پرداخت

en: Log Template
fa: نمونه لیست گزارش ( لوگ )

en: Minimum Balance
fa: کمترین میزان

en: Daily %_plural%
fa: %_plural% روزانه

en: History
fa: لیست تغییرات

en: Pay Users
fa: پرداخت به کاربران :

en: Amount
fa: مقدار

en: Interval
fa: فاصله زمانی

en: Cycles
fa: دوره ( چند مرتبه این عمل تکرار شود ؟ )

en: Set to -1 for unlimited
fa: عدد 1- برای بی نهایت تکرار

en: Important
fa: نکته ی مهم

en: You can always stop payouts by deactivating this service. Just remember that if you deactivate while there are cycles left, this service will continue on when it gets re-activated. Set cycles to zero to reset.
fa: هر وقت که مایل باشید می توانید عملیات پرداخت اتوماتیک سود را متوقف کنید . فقط یادتان باشد اگر به هنگام غیرفعالسازی عملیات ، هنوز تعداد دوره هایی باقی مانده باشد ( به طور مثال هنوز 3 دوره باقی باشد ) سرویس منتظر فعالسازی مجدد می ماند تا دوباره عملیات را ادامه دهد . بنابراین می توان گفت غیرفعالسازی یک نوع مکث تا زمان دلخواه شما ، برای عملیات واریز خواهد بود . برای ریست کردن تعداد دوره ها هم می توانید عدد صفر را وارد فرمایید

en: Payment Gateways
fa: درگاه های پرداخت

en: Gateway
fa: درگاه

en: Payments
fa: پرداخت ها

en: Please login to purchase %_plural%
fa: لطفا برای خرید امتیاز وارد سایت شوید

en: Gift purchase from %display_name%.
fa: خرید هدیه توسط %display_name% .

en: Minimum %plural%
fa: کمترین مفدار %plural%

en: Minimum amount of %plural% a user must purchase. Will default to 1.
fa: کمترین مقدار %plural% مجازی که کاربر می تواند خرید بکند . به صورت پیش فرض روی عدد یک تنظیم شده است .

en: Login Template
fa: نمونه طرح ورود به سایت

en: Content to show when a user is not logged in.
fa: متنی که به کاربران لوگین نکرده نمایش داده خواهد شد .

en: Thank You Page
fa: صفحه ی تشکر بابت خرید

en: Custom URL
fa: نشانی اینترنتی متفاوت

en: Page
fa: صفحه

en: Cancellation Page
fa: صفحه ای که در صورت کنسل کردن خرید نمایش داده می شود

en: Gifting
fa: هدیه دادن

en: Allow users to buy %_plural% for other users.
fa: به کاربران اجازه ی خرید %_plural% برای سایر اعضای سایت را بدهید .

en: Allow users to buy %_plural% for content authors.
fa: به کاربران اجازه ی خرید %_plural% برای نویسندگان مطالب را بدهید .

en: %s Payment Gateways
fa: درگاه های پرداخت %s

en: Test Mode
fa: حالت آزمایشی ( تست )

en: Enabled
fa: فعال شد

en: Disabled
fa: غیرفعال شد

en: Sandbox Mode
fa: حالت جعبه شنی ( حالت تست بانکی می باشد که در آن بابت تراکنش ها هیچ وجهی کسر نمی گردد )

en: Update Settings
fa: به روزرسانی تنظیمات

en: Date
fa: تاریخ

en: Gateway Settings
fa: تنظیمات درگاه پرداخت

en: No purchases found
fa: خریدی یافت نشد

en: This Add-on needs to setup before you can use this shortcode.
fa: برای اینکه بتوانید از این شورت کد استفاده نمایید ، باید ابتدا این افزونه ی جانبی را راه اندازی کنید .

en: No gateways installed.
fa: هیچ درگاه پرداختی نصب نگردیده است .

en: Gateway does not exist.
fa: درگاه موجود نیست .

en: Yourself
fa: خودتان

en: No active gateways found.
fa: درگاه پرداخت فعالی یافت نشد .

en: The selected gateway is not active.
fa: درگاه پرداخت انتخابی فعال نیست .

en: Buy Now
fa: همین الان بخرید

en: No users found
fa: کاربری یافت نشد

en: To
fa: به

en: Select Amount
fa: مقدار را انتخاب کنید

en: min.
fa: حداقل

en: Select Gateway
fa: درگاه پرداخت را انتخاب کنید

en: Pay Now
fa: همین حالا بپردازید

en: Cancel
fa: لغو

en: Actions
fa: عملیات ها

en: This Payment Gateway has no settings
fa: این درگاه پرداخت تنظیماتی ندارد

en: Payment
fa: پرداخت

en: required
fa: ضروری

en: optional
fa: اختیاری

en: Item
fa: محصول

en: Debug
fa: اشکال زدایی ( خطایابی )

en: Click here if you are not automatically redirected
fa: اگر به صورت خودکار به آدرس مورد نظر منتقل نشدید ، اینجا را کلیک فرمایید .

en: Outside US
fa: خارج از آمـریکا

en: Purchase of myCRED %plural%
fa: خرید %plural% "اعتبار من"

en: Please setup this gateway before attempting to make a purchase!
fa: لطفا قبل از اینکه تلاش به انجام پرداختی کنید ، این درگاه را راه اندازی فرمایید .

en: Processing payment &hellip;
fa: پردازش پرداخت &hellip;

en: API Key
fa: کلید API

en: Currency
fa: واحد پولی

en: Item Name
fa: نام محصول

en: Description of the item being purchased by the user.
fa: شرح محصولی که توسط کاربر خریداری می شود .

en: No
fa: خیر

en: Yes
fa: بلی

en: Account ID
fa: شناسه اکانت

en: Site Tag
fa: تگ سایت

en: Incorrect Credit Card number
fa: شماره کارت نامعتبر

en: The credit card entered is past its expiration date.
fa: کارت بانکی وارد شده منقضی شده است ( تاریخ انقضای کارتتان را نگاه کنید )

en: The CVV2 number entered is not valid.
fa: کد CVV2 وارد شده معتبر نمی باشد .

en: The bank routing number entered is not valid.
fa: شماره مسیریاب بانک وارد شده معتبر نمی باشد .

en: The bank account number entered is not valid.
fa: شماره حساب/کارت بانکی وارد شده معتبر نمی باشد.

en: Success
fa: موفق

en: Thank you for your purchase
fa: **ممنون از خرید و حمایتتان**

en: Return to
fa: بازگشت به

en: Account Email
fa: آدرس ایمیل اکانت

en: Product:
fa: محصول :

en: Gift to:
fa: هدیه به :

en: (author)
fa: ( نویسنده )

en: Merchant Account Email
fa: ایمیل اکانت مرچنت

en: Secret Word
fa: کلمه ی رمز

en: Confirmation Email
fa: ایمیل تایید پرداخت

en: Ask Skrill to send me a confirmation email for each successful purchase.
fa: از  Skrill  (همون Moneybookers ) بخواید که برای هر تراکنش موفق براتون ایمیل بزنه .

en: Checkout Page
fa: صفحه تسویه حساب

en: Title
fa: عنوان

en: If left empty, your account email is used as title on the Skill Payment Page.
fa: اگر این بخش را خالی بگذارید ، از ایمیل اکانتتان برای عنوان صفحه ی پرداخت  Skrill  استفاده خواهد شد .

en: Logo URL
fa: آدرس لوگو

en: The URL to the image you want to use on the top of the gateway. For best integration results we recommend you use logos with dimensions up to 200px in width and 50px in height.
fa: آدرس عکسی که می خواید بالای صفحه ی پرداخت درگاه نمایش داده بشه . برای بهترین نتیجه و هماهنگی بهتر عکس با درگاه ، پیشنهاد می کنیم که نهایتا عرض عکس 200 پیکسل و ارتفاع آن 50 پیکسل باشد .

en: Confirmation Note
fa: متن تایید پرداخت

en: Optional text to show user once a transaction has been successfully completed. This text is shown by Skrill.
fa: متنی اختیاری که به محض موفقیت آمیز بودن پرداخت ، توسط  Skrill  به کاربر نمایش داده خواهد شد .

en: Site ID
fa: شناسه سایت

en: GW Password
fa: گذرواژه GW

en: Pricing ID
fa: شناسه بها

en: IP Verification
fa: تایید آی پی

en: Do not verify that callbacks are coming from Zombaio.
fa: فراخوانی های برگشتی از سوی سامانه  Zombaio را تایید نکنید .

en: Language
fa: زبان

en: Postback URL (ZScript)
fa: آدرس Postback ( برای اسکریپت های سامانه Zombaio )

en: For this gateway to work, login to ZOA and set the Postback URL to the above address and click validate.
fa: برای اینکه این درگاه به خوبی عمل کند ، باید وارد حساب خود در سامانه Zombaio شده و آدرس Postback را مطابق آدرس بالا وارد کرده و سپس تایید را بزنید .

en: Email Notices
fa: اطلاعیه های ایمیلی

en: Limits
fa: محدودیت ها

en: Email Notice
fa: اطلاعیه ایمیلی

en: Add New Notice
fa: ساختن اطلاعیه ایمیل جدید

en: Edit Notice
fa: ویرایش اطلاعیه

en: New Notice
fa: اطلاعیه جدید

en: View Notice
fa: نمایش اطلاعیه

en: Search Email Notices
fa: جستجو در بین اطلاعیه های ایمیلی

en: No email notices found
fa: هیچ اطلاعیه ای یافت نشد

en: No email notices found in Trash
fa: هیچ اطلاعیه ای در زباله دان یافت نشد

en: General
fa: بخش عمومی

en: users balance changes
fa: میزان امتیازات کاربران تغییر کند

en: user gains %_plural%
fa: کاربران %_plural% کسب کنند

en: user lose %_plural%
fa: کاربران %_plural% از دست بدهند

en: users balance reaches zero
fa: میزان امتیازات کاربر به صفر برسد

en: users balance goes minus
fa: میزان امتیازات کاربر به عددی منفی برسد

en: Sell Content Add-on
fa: بخش مربوط به "افزونه فروش محتوا"

en: user buys content
fa: کاربران محتوایی را بخرند

en: authors content gets sold
fa: متن نویسندگان به فروش برود

en: buyCREDs Add-on
fa: بخش مربوط به "افزونه خرید امتیاز"

en: user buys %_plural%
fa: کاربران %_plural% بخرند

en: Transfer Add-on
fa: بخش مربوط به "افزونه انتقال امتیاز"

en: user sends %_plural%
fa: کاربران %_plural% ارسال کنند

en: user receives %_plural%
fa: کاربران %_plural% دریافت کنند

en: Ranks Add-on
fa: بخش مربوط به "افزونه مدال دهی"

en: user is demoted
fa: کاربر تنزل درجه پیدا کند ( رنک از دست بدهد )

en: user is promoted
fa: کاربر ترفیع درجه پیدا کند ( رنک بدست بیاورد )

en: Settings that apply to all email notices and can not be overridden for individual emails.
fa: تنظیماتی که بر روی تمام اطلاعیه های ایمیلی اعمال شده و برای ایمیل های تکی نمی توان این تنظیم را تغییر داد ( با زبون بی زبونی داره می گه یعنی اگر توی بخش اطلاعیه های ایمیل بخوای یه ایمیل جدید ایجاد بکنی ، اونجا نمی تونی این تنظیم رو تغییر بدی که کد اچ تی ام ال هم قبول بکنه یا نکنه ، فقط از همینجا می تونی تغییر بدی ! دیگه ببخشید خودمونی گفتم :دی )

en: Email Format
fa: فرمت ایمیل

en: Plain text emails only.
fa: ایمیل هایی که فقط متن معمولی را در خود دارند ، بدون هیچ صفحه آرایی

en: HTML or Plain text emails.
fa: ایمیل های حاوی کدهای HTML و متن های عادی که با ترکیب این دو می توان ایمیل هایی با صفحه بندی زیبا تولید کرد .

en: Filters
fa: پالایش ایمیل ها

en: Allow WordPress and Third Party Plugins to filter the email subject before an email is sent.
fa: به وردپرس و سایر پلاگین های شخص ثالث ، اجازه دهید تا عنوان ایمیل ها را قبل از ارسال پالایش کنند .

en: Allow WordPress and Third Party Plugins to filter the email content before an email is sent.
fa: به وردپرس و سایر پلاگین های شخص ثالث ، اجازه دهید تا متن ایمیل ها را قبل از ارسال پالایش کنند .

en: Default email settings. These settings can be individually overridden when editing emails.
fa: تنظیمات پیش فرض ایمیل . این تنظیماتی که در زیر می آیند ، برای هر ایمیل تکی نیز قابل ویرایش هستند .

en: Email Settings
fa: تنظیمات ایمیل

en: Senders Name:
fa: نام ارسال کننده :

en: Senders Email:
fa: آدرس ایمیل ارسال کننده :

en: Reply-To:
fa: پاسخ های دریافتی به ایمیل زیر فرستاده شود :

en: Default Email Content
fa: محتوای پیش فرض ایمیل

en: Default email content.
fa: در این بخش متن ایمیل پیش فرض رو وارد می کنید

en: Default Email Styling
fa: قالب پیش فرض ایمیل

en: Ignored if HTML is not allowed in emails.
fa: در اینجا هم قالب پیش فرض ایمیل رو تعیین می کنید که کد های HTML خواهند بود . در صورتی که نمی خواید از HTML استفاده کنید ، توی این کادر چیزی وارد نفرمایید .

en: Email Subject
fa: موضوع ایمیل

en: Not Active
fa: غیرفعال

en: Scheduled:<br /><strong>%1$s</strong>
fa: برنامه ریزی شده در : <br /><strong>%1$s</strong>

en: Active
fa: فعال

en: Active - Last run:<br /><strong>%1$s</strong>
fa: فعال - آخرین اجرا : <br /><strong>%1$s</strong>

en: Email is sent when
fa: ایمیل فرستاده وقتی فرستاده شود که

en: Missing instance for this notice!
fa: یکی از مراحل برای این اطلاعیه جا افتاده است !

en: Sent To
fa: ارسال شده به

en: User
fa: کاربر

en: Administrator
fa: مدیر

en: Both Administrator and User
fa: هم کاربر و هم مدیر

en: Available Template Tags
fa: نمونه تگ های قابل استفاده

en: Email Header
fa: سربرگ ایمیل

en: Send this email notice when...
fa: این اطلاعیه ایمیلی زمانی ارسال شود که ...

en: Recipient:
fa: گیرندگان ایمیل :

en: Both
fa: هر دو

en: Label
fa: برچسب ( اتیکت )

en: Reply-To Email:
fa: ایمیلی که پاسخ ها به آن ارسال می شود :

en: Save
fa: ذخیره

en: CSS Styling
fa: صفحه آرایی با CSS

en: Site Related
fa: مرتبط با سایت

en: Your websites title
fa: عنوان وبسایت شما

en: Your websites address
fa: آدرس وبسایت شما

en: Your websites tagline (description)
fa: شرح وبسایت شما

en: Your websites admin email
fa: آدرس ایمیل مدیر وبسایت شما

en: Total number of blog members
fa: تعداد کل کاربران سایت شما

en: Email Notice Activated
fa: اطلاعیه فعال شد

en: Email Notice Saved
fa: اطلاعیه ذخیره شد

en: Once a notice is "published" it becomes active! Select "Save Draft" if you are not yet ready to use this email notice!
fa: به محض اینکه اطلاعیه ای "انتشار" یابد ، فعال می شود ! اگر هنوز آماده ی استفاده از این اطلاعیه نیستید ، کلید "ذخیره به عنوان پیش نویس" پیشنهاد می گردد .

en: This notice will become active on:<br /><strong>%1$s</strong>
fa: این اطلاعیه در تاریخ زیر فعال می شود :<br /><strong>%1$s</strong>

en: This email notice is active.
fa: این اطلاعیه ی ایمیلی فعال شد .

en: Current Balance
fa: میزان امتیازات اخیر

en: Total Cost
fa: هزینه کل

en: Balance After Purchase
fa: میزان امتیاز بعد از خرید

en: will be deducted from your account.
fa: از اکانتتان کسر می گردد .

en: Sorry, but you can not use this gateway as your account is excluded. Please <a href="%s">select a different payment method</a>.
fa: شرمنده ایم ، اما مادامی که اکانت شما بن شده است ، نمی توانید از این درگاه استفاده کنید . لطفا <a href="%s">درگاه پرداخت دیگری را انتخاب کنید .</a>

en: Paid
fa: پرداخت شده

en: myCRED
fa: افزونه "اعتبار من"

en: %_singular% Balance
fa: میزان %_singular%

en: Payment for Order: #%order_id%
fa: پرداخت برای سفارش : #%order_id%

en: Product Sale: %post_title%
fa: فروش محصول : %post_title%

en: Pay using your account balance.
fa: پرداخت با میزان امتیاز اکانت کاربریتان

en: TOTAL amount has been deducted from your account. Your current balance is: %balance_f%
fa: کل مقدار امتیازی که از حساب شما کسر شده است . میزان امتیاز فعلی شما در حال حاضر : %balance_f%

en: You must be logged in to pay with %_plural%. Please <a href="%login_url_here%">login</a>.
fa: برای پرداخت با %_plural% باید وارد سایت شده باشید . لطفا از  <a href="%login_url_here%">این آدرس</a> وارد سایت شوید .

en: Let your users pay for items in their shopping cart using their %s Account. Note! This gateway requires your users to be logged in when making a purchase!
fa: به کاربرانتان این امکان را بدهید که محصولات داخل سبد خریدشان را با میزان امتیاز اکانت %s پرداخت کنند . توجه ! این درگاه ، کاربران را ملزم می دارد برای پرداخت ، ابتدا وارد سایت شوند .

en: Method Name
fa: نام متد ( روش )

en: Enter a public name for this payment method that is displayed to users - No HTML
fa: یک نام عمومی برای این روش پرداخت که در واقع برای کاربران نمایش داده می شود ، وارد فرمایید . لطفا از کدهای HTML استفاده نکنید .

en: Gateway Logo URL
fa: آدرس اینترنتی لوگوی درگاه

en: How much is 1 %_singular% worth in %currency%?
fa: یک %_singular% معادل چند %currency% است ؟ ( معادل یک %_singular% در واحد %currency% )

en: Exchange Rate
fa: نرخ مبادلات

en: Profit Sharing
fa: سهم سود

en: Percentage
fa: درصد

en: Messages
fa: پیام ها

en: Insufficient Funds
fa: موجودی کافی نیست !

en: Message to show when the user can not use this gateway.
fa: هنگامی که کاربر نتواند از این درگاه استفاده کند ، این پیام به وی نمایش داده خواهد شد .

en: Visitors
fa: بازدیدکنندگان

en: Message to show to buyers that are not logged in.
fa: هنگامی که خریداران وارد سایت نشده باشند ( لوگین نکرده باشند ) ، این پیام به آن ها نمایش داده می شود .

en: User Instructions
fa: آنچه کاربر باید بداند !

en: Information to show users before payment.
fa: اطلاعاتی که قبل از پرداخت به کاربر نمایش داده خواهد شد .

en: Confirmation Information
fa: اطلاعات تایید

en: Information to display on the order confirmation page. - HTML allowed
fa: اطلاعاتی که در صفحه ی تایید سفارش نمایش داده خواهد شد . استفاده از کدهای HTML مجاز است .

en: Order Confirmation Email
fa: ایمیل تایید سفارش

en: This is the email text to send to those who have made %s checkouts. It overrides the default order checkout email. These codes will be replaced with order details: CUSTOMERNAME, ORDERID, ORDERINFO, SHIPPINGINFO, PAYMENTINFO, TOTAL, TRACKINGURL. No HTML allowed.
fa: این متن ایمیل ، برای کسانی که صورتحساب های %s را پرداخت می کنند ، ارسال می گردد . گفتنی است که متن پیش فرض "ایمیل صورتحساب" نادیده گرفته شده و متنی که در این کادر وارد می کنید ارسال می گردد . از کدهای زیر نیز می توان برای درج اطلاعات سفارش کمک گرفت :</ br>CUSTOMERNAME ( نام مشتری را درج می کند ) - ORDERID ( شناسه سفارش را درج می کند ) - ORDERINFO ( اطلاعات سفارش را درج می کند ) - SHIPPINGINFO ( اطلاعات خرید را درج می کند ) - PAYMENTINFO ( اطلاعات پرداخت ) - TOTAL ( کل مبلغ سبد خرید را درج می کند ) - TRACKINGURL ( آدرس صفحه ی پیگیری سفارش را درج می کند . ) ... استفاده از کدهای HTML مجاز نیست !

en: Let users pay using their myCRED balance.
fa: به کاربرانتان امکان پرداخت از طریق امتیازات "اعتبار من" را بدهید .

en: Enable/Disable
fa: فعالسازی/غیرفعالسازی

en: Enable myCRED Payment
fa: فعالسازی پرداخت از طریق امتیازات "اعتبار من"

en: Users who are not logged in or excluded from using myCRED will not have access to this gateway!
fa: کاربرانی که وارد سایت نشده باشند ( لوگین نکرده باشند ) و یا کاربران محروم ( بن شده ) قابلیت دسترسی و استفاده از این درگاه پرداخت را ندارند !

en: Title to show for this payment option.
fa: عنوانی که برای این گزینه ی پرداخت نمایش داده می شود .

en: Pay with myCRED
fa: پرداخت با "اعتبار من"

en: Customer Message
fa: پیام مشتری

en: Show Total
fa: نمایش کل هزینه

en: Show the final price in %_plural% .
fa: نمایش هزینه ی نهایی به واحد %_plural%

en: Show in Cart
fa: در سبد خرید نمایش بده

en: Show on Checkout Page
fa: نمایش در صفحه ی تسویه حساب

en: Show in Cart and on Checkout Page
fa: نمایش در هر دو صفحه ی سبد خرید و تسویه حساب

en: Order Total in %_plural%
fa: سفارش کل به واحد %_plural%

en: myCRED Payment
fa: پرداختاز طریق "اعتبار من"

en: Allows users to pay using their myCRED %_singular% balance. Please note that users with insufficient funds and users who are not logged in will not see this payment gateway on the checkout page.
fa: به کاربران این امکان را می دهد که با استفاده از %_singular% موجود در حساب "اعتبار من" خود ، پرداخت داشته باشند . توجه داشته باشید که کاربرانی که موجودی کافی ندارند و یا کاربرانی که وارد سایت نشده اند ( لوگین نکرده اند ) این روش پرداخت در صفحه ی تسویه حساب ، به آن ها نمایش داده نخواهد شد .

en: You must be logged in to pay with %_plural%
fa: برای پرداخت با %_plural% باید ابتدا در سایت ثبت نام کرده و وارد شوید .

en: You can not use this gateway. Please try a different payment option.
fa: شما نمی توانید از این روش برای پرداخت استفاده کنید . لطفا روش دیگری را برای پرداخت انتخاب فرمایید .

en: Your account has successfully been charged.
fa: حساب شما با موفقیت شارژ شد .

en: Your current balance
fa: اعتبار فعلی شما

en: Store sale
fa: فروش فروشگاه !

en: You must be logged in to use this gateway
fa: برای استفاده از این درگاه باید ابتدا در سایت ثبت نام کرده و وارد سایت شوید .

en: Insufficient Funds.
fa: موجودی کافی نیست .

en: Deduct the amount from your balance.
fa: کسر این مقدار از موجودی اعتبار شما

en: You can not use this gateway.
fa: شما قادر به استفاده از این درگاه نیستید .

en: Log Template for Payments
fa: نمونه لیست گزارش ( لوگ ) پرداخت ها

en: How much is 1 %s worth in %s
fa: هر 1 %s معادل چند %s است ؟

en: Instructions
fa: دستورالعمل ها

en: Optional instructions to show users when selecting this gateway. Leave empty to hide.
fa: دستورالعمل های اختیاری ، برای نمایش به کاربران در هنگام انتخاب این درگاه . در صورتی که کادر را خالی بگذارید این بخش نمایش داده نخواهد شد .

en: Message to show visitors who are not logged in.
fa: پیامی که برای کاربران وارد نشده به سایت ، نمایش داده می شود .

en: Message to show when users does not have enough %plural% to pay using this gateway.
fa: هنگامی که کاربر %plural% کافی برای پرداخت از طریق این درگاه ( روش پرداخت ) را نداشته باشد ، این پیام نمایش داده خواهد شد .

en: Payment for Event Registration
fa: پرداخت برای ثبت رویداد

en: Activate %s
fa: فعالسازی %s

en: Deactivate %s
fa: غیرفعالسازی %s

en: How many %s is 1 %s worth?
fa: چه مقدار %s معادل 1 %s خواهد بود ؟

en: Gateways Settings Successfully Updated
fa: تنظیمات درگاه پرداخت با موفقیت به روزرسانی شد .

en: Labels
fa: برچسب ها

en: Gateway Title
fa: عنوان درگاه

en: Title to show on Payment page
fa: عنوانی که در صفحه ی پرداخت نمایش داده می شود

en: Payment Type
fa: نوع پرداخت

en: Title to show on receipts and logs
fa: عنوانی که در رسیدها و لیست گزارش ها ( لوگ ها ) نمایش داده می شود

en: Button Label
fa: برچسب کلید

en: Pay Button
fa: کلید پرداخت

en: Price
fa: هزینه

en: Important!
fa: نکته ی مهم !

en: You can disable purchases using this gateway by adding a custom Event Meta: <code>mycred_no_sale</code>
fa: می توانید پرداخت به وسیله ی این درگاه را با اضافه کردن کد سفارشی روبرو ( Event Meta ) ، غیرفعال کنید : <code>mycred_no_sale</code>

en: Users must be logged in to use this gateway!
fa: کاربران برای استفاده از درگاه باید وارد سایت شده باشند ( لوگین کرده باشند )

en: Log
fa: لیست گزارش ( لوگ )

en: Log Entry
fa: اطلاعات ورودی لیست گزارش ( لوگ )

en: Templates
fa: نمونه ها ( الگوها )

en: Solvent users
fa: کاربران پولدار !

en: Insolvent users
fa: کاربران کم پول !

en: Payment for tickets to %link_with_title%
fa: پرداخت برای بلیت های %link_with_title%

en: Ticket refund for %link_with_title%
fa: بلیت استرداد شده برای %link_with_title%

en: Pay using your %_plural% balance
fa: پرداخت به وسیله ی میزان %_plural% شما

en: Pay
fa: پرداخت

en: Thank you for your payment!
fa: بابت پرداختتان صمیمانه سپاسگذاریم !

en: I'm sorry but you can not pay for these tickets using %_plural%
fa: متاسفیم ، اما نمی توانید با استفاده از %_plural%های خود ، بهای این بلیت را بپردازید .

en: Ticket Type
fa: نوع بلیت

en: Spaces
fa: فضاها

en: You can not pay using this gateway.
fa: شما قادر به پرداخت توسط این درگاه نیستید .

en: Reject
fa: رد کردن

en: Delete
fa: پاک کردن

en: Edit/View
fa: ویرایش/نمایش

en: Disabled - Users CAN NOT pay for tickets using %plural%.
fa: غیرفعال شد - کاربران نمی توانند بهای بلیت ها را با %plural% خود بدهند .

en: Single - Users can ONLY pay for tickets using %plural%.
fa: جداگانه - کاربران فقط می توانند با %plural% بهای بلیت ها را پرداخت کنند .

en: Multi - Users can pay for tickets using other gateways or %plural%.
fa: چندگانه - کاربران می توانند از انواع درگاه های پرداخت و یا %plural% خودشان ، اقدام به پرداخت بهای بلیت ها کنند .

en: Refunds
fa: استردادی ها

en: Log Templates
fa: نمونه های لیست گزارش ( لوگ )

en: Purchases
fa: خریدها

en: Payment Link Label
fa: برچسب لینک پرداخت

en: The payment link shows / hides the payment form under "My Bookings". No HTML allowed.
fa: لینک پرداخت ، وجه پرداخت ها را در بخش "رزرواسیون های من" نمایش می دهد/نمی دهد . استفاده از کدهای HTML مجاز نیست .

en: Payment Header
fa: سربرگ پرداخت

en: Shown on top of the payment form. No HTML allowed.
fa: بالای فرم پرداخت نمایش داده می شود . استفاده از کدهای HTML مجاز نیست .

en: The button label for payments. No HTML allowed!
fa: برچسب کلید پرداخت . استفاده از کدهای HTML مجاز نیست !

en: Successful Payments
fa: پرداخت های موفقیت آمیز

en: Balance After Payment
fa: میزان امتیاز بعد از پرداخت

en: Click to toggle
fa: برای سوییچ کردن بین گزینه ها کلیک کنید

en: %s Payments
fa: پرداخت های %s

en: The percentage of the paid amount to refund if a booking gets cancelled. Use zero for no refunds. No refunds are given to "Rejected" bookings.
fa: در صورتی که رزرواسیونی کنسل گردد ، درصدی از وجه پرداخت شده برای استرداد در نظر گرفته می شود . از عدد صفر برای عدم استفاده از ویژگی استرداد بلیت استفاده کنید . هیچ وجهی به عنوان استرداد برای بلیت های باطل شده ، پرداخت نمی شود .

en: Notifications
fa: آگاه سازها

en: Styling
fa: زیبا سازی ( قالب بندی )

en: Use the included CSS Styling for notifications.
fa: از قالب ها و کدهای CSS موجود ، برای زیباسازی آگاه سازها استفاده کنید .

en: Template
fa: نمونه ( الگو )

en: Use %entry% to show the log entry in the notice and %amount% for the amount.
fa: از کد %entry% برای نشان دادن داده های لیست گزارش و همچنین %amount% برای مقدار آن در آگاه ساز استفاده کنید .

en: Transient Lifespan
fa: عمر موقتی

en: The number of days a users notification is saved before being automatically deleted.
fa: تعداد روزهایی که یک آگاه ساز ، ذخیره مانده و بعد پاک می شود .

en: Duration
fa: مدت

en: Ranks
fa: رنک و مدال ها

en: Warning! All ranks will be deleted! This can not be undone!
fa: اخطار ! کل مدال ها پاکسازی خواهند شد ! این عمل غیرقابل بازگشت است !

en: Are you sure you want to re-assign user ranks?
fa: مطمئنید که می خواهید دوباره عمل تخصیص مدال های کاربری را انجام دهید ؟

en: Rank
fa: رنک و مدال

en: Add New Rank
fa: اضافه کردن مدال جدید

en: Edit Rank
fa: ویرایش مدال

en: New Rank
fa: مدال جدید

en: View Rank
fa: نمایش مدال

en: Search Ranks
fa: جستجو در میان مدال ها

en: No ranks found
fa: هیچ مدالی یافت نشد

en: No ranks found in Trash
fa: هیچ رنکی در زباله دان یافت نشد

en: Completed - Total of %d users effected
fa: اتمام عملیات - کل %d کاربر ترتیب اثر داده شدند

en: Rank Saved
fa: مدال ذخیره شد

en: Rank Title
fa: عنوان مدال

en: Logo
fa: لوگو

en: Requirement
fa: پیش نیاز

en: No Logo Set
fa: لوگویی ست نشده است

en: Any Value
fa: هر مقداری

en: Maximum %plural%
fa: بیشترین مقدار %plural%

en: Rank Settings
fa: تنظیمات مدال

en: Minimum %plural% to reach this rank
fa: کمترین مقدار %plural% برای دستیابی به این مدال

en: Maximum %plural% to be included in this rank
fa: بیشترین مقدار %plural% که این مدال شامل آن می شود

en: All Published Ranks
fa: همه ی مدال های منتشر شده

en: Not Set
fa: تنظیم نشده

en: No Ranks found
fa: مدالی پیدا نشد

en: Rank Features
fa: ویژگی های مدال

en: %plural% requirement
fa: پیش نیاز %plural%

en: Featured Image (Logo)
fa: عکس شاخص ( لوگو )

en: Content
fa: محتوا

en: Excerpt
fa: توضیح کوتاه ( نقل قول )

en: Comments
fa: دیدگاه ها

en: Page Attributes
fa: خصوصیت های صفحه

en: Custom Fields
fa: فیلدهای اضافی

en: Public
fa: عمومی

en: If you want to create a template archive for each rank, you must select to have ranks public. Defaults to disabled.
fa: اگر می خواهید آرشیو نمونه ای برای هر مدال بسازید ، باید انتخاب کنید که مدال ها عمومی باشند . در حالت پیش فرض این حالت غیرفعال می باشد .

en: Archive URL
fa: نشانی اینترنتی آرشیو

en: Ignored if Ranks are not public
fa: اگر مدال ها منتشر نشده اند ، آن ها را نادیده بگیر

en: Display Order
fa: ترتیب نمایش

en: Ascending - Lowest rank to highest
fa: صعودی - از پایین ترین مدال ها ، به بالاترین مدال ها

en: Descending - Highest rank to lowest
fa: نزولی - از بالاترین مدال ها ، به پایین ترین مدال ها

en: Select in what order ranks should be displayed in your admin area and/or front if ranks are "Public"
fa: انتخاب کنید که مدال ها به چه ترتیبی در ناحیه ی مدیریتی و/یا کاربری نمایش داده شوند ، البته اگر مدال ها "منتشر شده" ( عمومی ) باشند .

en: Rank Basis
fa: روش مدال دهی

en: Users are ranked according to their current balance.
fa: کاربران بر اساس میزان امتیاز فعلیشان مدال می گیرند .

en: Users are ranked according to the total amount of %_plural% they have accumulated.
fa: کاربران بر اساس کل %_plural% ای که جمع کرده اند مدال می گیرند .

en: Calculate Totals
fa: محاسبه ی کل امتیازها

en: Once a users total has been calculated, they will be assigned to their appropriate roles. For this reason, it is highly recommended that you first setup your ranks!
fa: به محض اینکه میزان امتیاز کلی کاربران محاسبه شود ، آن ها به نقش متناسب با امتیازشان منصوب می شوند . به همین منظور ، شدیدا پیشنهاد می گردد که ابتدا مدال های خودتان را پیاده سازی کنید .

en: Depending on your log size and number of users this process may take a while. Please do not leave, click "Update Settings" or re-fresh this page until this is completed!
fa: بسته به سایز لیست گزارش ( لوگ ) و تعداد کاربران ، ممکن است این فرآیند مدتی طول بکشد . لطفا تا پایان عملیات ، صفحه را رفرش نکنید ، آن را نبسته و یا بر روی "به روزرسانی تنظیمات" کلیک نفرمایید .

en: Do not show.
fa: عدم نمایش

en: Include in Profile Header.
fa: شامل ( نمایش در ) هِدر ( سربرگ ) پروفایل کاربری

en: Include under the "Profile" tab and Profile Header.
fa: نمایش در زیر تب "Profile" و همچنین سربرگ پروفایل کاربری .

en: Rank in BuddyPress
fa: مدال در بادی پرس

en: Script Communication Error
fa: خطا در ارتباط با اسکریپت

en: User Meta Key
fa: کلید اطلاعات کاربر ( Meta key (

en: No. of ranks
fa: تعداد مدال ها

en: Remove All Ranks
fa: پاکسازی همه ی مدال ها

en: Assign Ranks to Users
fa: تخصیص دادن مدال به کاربران

en: mycred_get_users_rank() : Missing required user id
fa: mycred_get_users_rank() : شناسه کاربر خواسته شده ، یافت نشد !

en: no rank
fa: مدالی یافت نشد

en: No users found with this rank
fa: کاربری با این مدال یافت نشد

en: error
fa: خطا

en: Rank ID is required!
fa: داشتن شناسه مدال ضروریست !

en: Hours
fa: ساعت

en: You can not buy this content.
fa: شما قادر به خرید این محتوا نیستید .

en: Error. Try Again
fa: خطا . لطفا مجددا امتحان فرمایید .

en: No Payout. Just charge.
fa: هیج پرداختی صورت نمی گیرد ، فقط واریز انجام می شود .

en: Pay Content Author.
fa: پرداخت به نویسنده ی محتوا

en: Sell Content
fa: فروش محتوا

en: Post Types
fa: انواع پست

en: Comma separated list of post types that can be sold.
fa: لیستی از انواع پست هایی که امکان فروش دارند و با ویرگول از هم جدا شده اند .

en: Percentage to pay Author
fa: درصدی برای پرداخت به نویسنده

en: Percentage of the price to pay the author. Can not be zero and is ignored if authors are not paid.
fa: درصدی از قیمت محتوا برای پرداخت به نویسنده . این مقدار نمی تواند عدد صفر باشد . همچنین برای عدم پرداخت به نویسنده ، کادر را خالی بگذارید .

en: Defaults
fa: پیش فرض ها

en: Allow authors to change price.
fa: به نویسندگان اجازه ی تغییر هزینه را بدهید .

en: Allow authors to change button label.
fa: به نویسندگان اجازه ی تغییر متن روی کلید ( لیبل ) را بدهید .

en: Purchases expire after
fa: خریدها تا چند ساعت دیگر امکان پذیر باشند ؟

en: Use zero for permanent sales.
fa: برای ایجاد عدم محدودیتِ زمانی بر روی خریدها ، عدد صفر را وارد کنید .

en: Do <strong>not</strong> use the %buy_button% in this template as a user must be logged in to buy content!
fa: توجه کنید که هرگز از %buy_button% در این الگوی نمونه استفاده نفرمایید ، چراکه برای خرید محتوا ، کاربران حتما باید وارد سایت شوند .

en: Your template must contain the %buy_button% tag for purchases to work!
fa: الگوی نمونه ی شما ، برای اجرایی شدن باید شامل تگ %buy_button% باشد .

en: Log template for Purchases
fa: الگوی لیست گزارش برای خریدها

en: Log template for Sales
fa: الگوی لیست گزارش برای فروش ها

en: %s Sell This
fa: فروش %s

en: %s Sell Content needs to be setup before you can use this feature.
fa: برای استفاده از این ویژگی ، باید ابتدا افزونه فروش محتوای %s را نصب و راه اندازی کنید .

en: Setup add-on
fa: نصب افزونه

en: Lets do it
fa: بریم که داشته باشیم !

en: Purchase expires after
fa: خرید تا چند ساعت آینده ممکن باشد ؟

en: Thank you for your purchase!
fa: از خرید شما صمیمانه سپاسگذاریم !

en: The following content is set for sale:
fa: محتوای زیر برای فروش تنظیم می شود :

en: Purchased
fa: خریداری شده

en: Hooks
fa: پنل تنظیمات امتیازها

en: Today
fa: امروز

en: This Week
fa: این هفته

en: This Month
fa: این ماه

en: You do not have enough %plural% to send.
fa: کاربر گرامی ، شما %plural% کافی برای ارسال کردن ندارید .

en: You have exceeded your %limit% transfer limit.
fa: شما به %limit% که سقف مجاز شما برای جابجایی است ، رسیده اید و امکان جایجایی امتیاز بیشتر را ندارید .

en: Transfer
fa: جابجایی

en: Transaction completed.
fa: انتقال با موفقیت پایان یافت .

en: Security token could not be verified. Please contact your site administrator!
fa: کد امنیتی قابل تایید نیست . لطفا مشکل خود را با مدیر سایت مطرح نمایید .

en: Communications error. Please try again later.
fa: خطا در برقراری ارتباط . لطفا بعدا امتحان نمایید .

en: Recipient not found. Please try again.
fa: گیرنده یافت نشد . لطفا مجددا با دقت امتحان فرمایید .

en: Transaction declined by recipient.
fa: جابجایی امتیاز توسط گیرنده رد شد !

en: Incorrect amount. Please try again.
fa: مقدار نامعتبر . لطفا مجددا با دقت مقدار را وارد نمایید .

en: This myCRED Add-on has not yet been setup! No transfers are allowed until this has been done!
fa: این افزونه ی جانبی "اعتبار من" ، هنوز راه اندازی نشده است . تا قبل از آن ، جابجایی امتیاز امکان پذیر نخواهد بود !

en: Transfer Limit exceeded.
fa: به سقف مجاز برای جابجایی رسیدید .

en: No limits.
fa: بدون محدودیت

en: Impose daily limit.
fa: اعمال محدودیت روزانه .

en: Impose weekly limit.
fa: اعمال محدودیت هفتگی .

en: User Login (user_login)
fa: نام کاربری کاربر ( user_login )

en: User Email (user_email)
fa: ایمیل کاربر ( user_email )

en: Log template for sending
fa: الگوی لیست گزارش برای ارسال

en: Log template for receiving
fa: الگوی لیست گزارش برای دریافت

en: Autofill Recipient
fa: شناسایی خودکار گیرنده

en: Select what user details recipients should be autofilled by.
fa: انتخاب کنید کدام بخش از اطلاعات کاربران گیرنده باید به صورت خودکار پر شود .

en: Reload
fa: بارگذاری مجدد

en: Reload page on successful transfers.
fa: در جابجایی های موفق ، صفحه را دوباره بارگذاری کن .

en: Form Templates
fa: الگوی نمونه ی فرم

en: Not logged in Template
fa: الگوی کاربر وارد نشده

en: Text to show when users are not logged in. Leave empty to hide. No HTML elements allowed!
fa: متنی که برای کاربران وارد نشده نمایش داده می شود . برای نمایش داده نشدن کادر را خالی بگذارید . استفاده از کدهای HTML مجاز نمی باشد .

en: Balance Template
fa: الگوی میزان امتیاز

en: Template to use when displaying the users balance (if included). No HTML elements allowed!
fa: الگویی که به هنگام نمایش میزان امتیاز کاربر ( در صورت داشتن ) ، استفاده می شود . استفاده از کدهای HTML مجاز نیست !

en: Limit Template
fa: الگوی محدودیت

en: Template to use when displaying limits (if used). No HTML elements allowed!
fa: الگویی که به هنگام نمایش محدودیت ( در صورت داشتن ) استفاده می شود . کدهای HTML مجاز نخواهند بود .

en: Button Template
fa: الگوی کلید

en: Send Transfer button template. No HTML elements allowed!
fa: الگوی کلید ارسال جابجایی امتیاز . استفاده از کدهای HTML مجاز نیست !

en: Error Messages
fa: پیام های خطا

en: Balance to low to send.
fa: میزان امتیاز برای ارسال کافی نیست .

en: Text to show when a users balance is to low for transfers. Leave empty to hide. No HTML elements allowed!
fa: متنی که به هنگام کافی نبودن میزان امتیاز کاربر برای جابجایی ، نمایش داده می شود . برای عدم نمایش کادر را خالی بگذارید . استفاده از کدهای HTML هم مجاز نیستند !

en: Transfer Limit Reached.
fa: رسیدن به سقف مجاز جابجایی ها

en: Text to show when a user has reached their transfer limit (if used). Leave empty to hide. No HTML elements allowed!
fa: متنی که به هنگام رسیدن کاربر به سقف مجاز تعیین شده برای جابجایی ( در صورت تعیین شدن ) ، برای وی نمایش داده می شود . کادر را خالی بگذارید تا متنی نمایش داده نشود . استفاده از کدهای HTML باز هم مجاز نیست !

en: username
fa: نام کاربری

en: email
fa: ایمیل

en: recipients %s
fa: گیرندگان %s

en: To:
fa: به :

en: Amount:
fa: مقدار امتیاز :

en: Allow transfers between users.
fa: اجازه ی جابجایی امتیاز بین کاربران .

en: (%s) Transfer
fa: جابجایی (%s)

en: The myCRED Transfer add-on has not yet been setup!
fa: افزونه ی جابجایی امتیاز "اعتبار من" هنوز راه اندازی نشده است !

en: Show users balance
fa: نمایش میزان امتیاز کاربران

en: Show users limit
fa: نمایش محدودیت جابجایی امتیاز برای کاربران

en: Welcome to %s %s
fa: به افزونه "اعتبار من" ( %s ) نسخه %s خوش آمدید .

en: User is excluded
fa: کاربر بن شد !

en: Log Entry can not be empty
fa: داده های لیست گزارش نباید خالی باشد

en: Amount can not be zero
fa: این مقدار نباید صفر باشد

en: Excluded
fa: بن شده ( محروم شده )

en: Adjust
fa: تطبیق

en: Update Balance
fa: به روزرسانی میزان امتیاز

en: ID
fa: شناسه

en: A positive or negative value
fa: مقدار مثبت یا منفی

en: Point
fa: امتیاز

en: Points
fa: امتیازها

en: Deleted
fa: پاک شده

en: Deleted Item
fa: موردهای پاک شده

en: User Related
fa: مرتبط با کاربر

en: Post Related
fa: مرتبط با پست

en: ref empty
fa: ارجاع ( استرداد ) خالی می باشد

en: incorrect user id format
fa: فرمت نامعتبر شناسه ی کاربر

en: Approved Comment
fa: نظرات تایید شده

en: myCRED requires PHP 5.2.4 or higher. Version detected:
fa: افزونه ی "اعتبار من" برای اجرا به PHP نسخه 5.2.4 نیاز دارد . نسخه ی یافت شده :

en: myCRED requires SQL 5.0 or higher. Version detected:
fa: افزونه ی "اعتبار من" برای اجرا به SQL نسخه 5.0 نیاز دارد . نسخه ی یافت شده :

en: Sorry but your WordPress installation does not reach the minimum requirements for running myCRED. The following errors were given:
fa: پوزش می خواهیم ، اما سایت وردپرسی شما حداقل امکانات لازم برای اجرای افزونه "اعتبارمن" را ندارد . خطاهای زیر پیش آمده :

en: myCRED needs your attention.
fa: افزونه ی "اعتبار من" نیازمند چند دقیقه از وقت شماست .

en: Run Setup
fa: اجرای نصب

en: myCRED Setup
fa: راه اندازی "اعتبار من"

en: Step
fa: گام

en: Click "Begin Setup" to install myCRED. You will be able to select your points format, layout and security settings.
fa: برای نصب "اعتبار من" بر روی "آغاز نصب" کلیک فرمایید . در ادامه قادر خواهید بود تا طرح امتیازها ، نمایه و تنظیمات امنیتی خود را اعمال فرمایید .

en: Begin Setup
fa: آغاز نصب

en: Select the format you want to use for your points.
fa: طرح ( فرمت ) مورد نظرتان برای امتیازها را انتخاب فرمایید .

en: Format
fa: طرح ( فرمت )

en: Separators
fa: جداکننده ها

en: Decimals
fa: اعداد اعشاری

en: Presentation
fa: چگونگی نمایش امتیازها

en: Name (Singular)
fa: نام امتیاز مورد نظر به صورت مفرد ( مثلا امتیاز )

en: Name (Plural)
fa: نام امتیاز مورد نظر به صورت جمع ( مثلا امتیازها )

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Cancel Setup
fa: لغو عملیات راه اندازی

en: Next
fa: گام بعدی

en: Security
fa: امنیت

en: Edit Settings Capability
fa: ویرایش تنظیمات ظرفیتی

en: Edit Users %plural% Capability
fa: ویرایش ظرفیت %plural% کاربر

en: Maximum %plural% payouts
fa: بیشترین پرداخت %plural%

en: As an added security, you can set the maximum amount a user can gain or loose in a single instance. If used, make sure this is the maximum amount a user would be able to transfer, buy, or spend in your store. Use zero to disable.
fa: برای امنیت بیشتر ، می توانید سقف مجازی برای امتیازی که یک کاربر در یک مرحله به دست می آورد یا از دست می دهد را تعیین فرمایید . اگر از این امکان استفاده می نمایید ، حتما فراموش نکنید که سقف مجازی برای قسمت های دیگر ، نظیر مقدار امتیازی که کاربر می تواند منتقل کند ، بخرد یا در فروشگاه شما خرج کند را هم تعیین بکنید . برای غیرفعال سازی این ویژگی عدد صفر را در کادر وارد فرمایید .

en: Excludes
fa: کاربران استثنا

en: Exclude those who can "Edit Settings".
fa: استثنا قائل شدن برای کسانی که امکان "ویرایش تنظیمات" را دارند . ( اگر می خواهید از بین کسانی که این امکان را دارند ، دسترسی چند نفر را بگیرید ، اسامی آن ها را در این کادر وارد فرمایید . )

en: Exclude those who can "Edit Users %plural%".
fa: استثنا قائل شدن برای کسانی که امکان "ویرایش %plural% کاربران" را دارند . ( اگر می خواهید از بین کسانی که این امکان را دارند ، دسترسی چند نفر را بگیرید ، اسامی آن ها را در این کادر وارد فرمایید . )

en: Exclude the following user IDs:
fa: محروم کردن کاربران با استفاده از شناسه ی آن ها :

en: Ready
fa: آماده

en: Almost done! Click the button below to finish this setup.
fa: تقریبا کاری باقی باقی نمانده ! بر روی کلید زیر کلیک کرده تا مراحل نصب را به پایان ببرید .

en: Install & Run
fa: نصب و راه اندازی

en: Showing %d %s
fa: نمایش %d %s

en: entry
fa: اطلاعات ورودی

en: Show all references
fa: نمایش تمام منابع

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Show in order
fa: نمایش بر اساس

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Filter
fa: فیــلتر

en: Entry
fa: ورودی

en: User Missing
fa: یافت نشدن کاربر

en: No log entries found
fa: گزارشی یافت نشد !

en: Search Log
fa: جستجو در میان لیست گزارش

en: search log entries
fa: جستجو در بین داده ها

en: All
fa: همگی

en: Yesterday
fa: دیروز

en: Network Settings
fa: تنظیمات ظبکه

en: %s Network
fa: شبکه %s

en: Note! %s has not yet been setup.
fa: توجه ! %s هنوز نصب نشده است .

en: Network Settings Updated
fa: تنظیمات شبکه به روزرسانی شد

en: Configure network settings for %s.
fa: ویرایش تنظیمات شبکه برای %s .

en: Master Template
fa: الگوی اصلی

en: If enabled, %s will use your main site's settings for all other sites in your network.
fa: اگر فعال باشد ، %s از تنظیمات سایت اصلی شما برای دیگر سایت های درون شبکه تان استفاده خواهد کرد .

en: Central Logging
fa: تهیه لیست گزارش مرکزی

en: If enabled, %s will log all site actions in your main site's log.
fa: اگر فعال باشد ، %s تمام اعمال انجام شده ی سایت ها را در سایت مرکزی لیست می کند .

en: Site Block
fa: مسدود کردن سایت

en: Comma separated list of blog ids where %s is to be disabled.
fa: لیستی از شناسه ی سایت هایی که با ویرگول از هم جدا شده و %s آن ها را غیرفعال می کند .

en: Save Network Settings
fa: ذخیره تنظیمات شبکه

en: This feature requires WordPress Permalinks to be setup and enabled!
fa: این ویژگی نیازمند آن است که پرمالینک های وردپرس نصب و فعال باشد .

en: Click Update Settings to load the Remote API settings.
fa: بر روی به روز رسانی تنظیمات کلیک کنید تا تنظیمات دسترسی از راه دور API بارگذاری شود .

en: Allow Remote Access
fa: اجازه ی دسترسی از راه دور

en: Remote Access
fa: دسترسی از راه دور

en: Key
fa: کلید

en: Required for this feature to work!<br />Minimum 12 characters.
fa: برای فعالسازی این ویژگی نیاز است ! <br /> حداقل 12 کاراکتر .

en: Key Length
fa: طول کلید

en: Generate New Key
fa: کلید تازه ای ایجاد کنید

en: Warning!
fa: اخطار !

en: Keep this key safe! Those you share this key with will be able to remotely deduct / add / transfer %plural%!
fa: این کلید را در جای امنی نگهداری کنید ! کسانی که این کلید را با آن ها به اشتراک می گذارید ، توانایی این را خواهند داشت که %plural% اضافه / کم کنند و یا حتی %plural% انتقال دهند .

en: Incoming URI
fa: آدرس اینترنتی ورودی

en: The incoming call address. Remote calls made to any other URL will be ignored.
fa: آدرس فراخوان ورودی . فراخوان های راه دور که برای آدرس های اینترنتیِ دیگر ساخته شده اند ، نادیده گرفته خواهند شد !

en: Debug Mode
fa: حالت عیب زدایی

en: Remember to disable when not used to prevent mischievous calls from learning about your setup!
fa: به یاد داشته باشید که در هنگام بلااستفاده بودن ، آن را غیرفعال کرده تا از فراخوانی های مخرب جلوگیری به عمل آورید .

en: Leaderboard is empty.
fa: لیست برترین ها خالیست

en: Anchor missing URL!
fa: آدرس اینترنتی از نوع Anchor ، در کدها موجود نیست !

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Error - Try Again
fa: خطا - لطفا مجددا تلاش کنید

en: A video ID is required for this shortcode
fa: شناسه ی ویدیو برای این "شورت کد" نیاز می باشد

en: Limit
fa: محدوده

en: Show the current users %s balance
fa: نمایش میزان امتیازات %s اخیری که برای کاربران ثبت شده

en: (%s) My Balance
fa: میزان امتیازات (%s) من

en: Layout
fa: طرح ( لایه )

en: Include history
fa: شامل لیست تغییرات امتیازه ( تاریخچه )ا

en: History Title
fa: عنوان لیست تغییرات امتیازها ( تاریخچه )

en: Number of entires
fa: تعداد یکپارچه سازی ها

en: Row layout
fa: طرح ردیف ( سطر )

en: Show message when not logged in
fa: نمایش پیام در زمان هایی که کاربر لوگین نکرده باشد

en: Message
fa: پیام

en: Show a list of users sorted by their %s balance
fa: نمایش لیستی از کاربران که بر اساس تعداد امتیازات %s خودشان مرتب شده اند

en: (%s) Leaderboard
fa: جدول برترین های (%s)

en: Visible to non-members
fa: مرئی برای کاربران غیر عضو ( ثبت نام نکرده )

en: Number of users
fa: تعداد کابران

en: Offset
fa: دنباله

en: Optional offset of order. Use zero to return the first in the list.
fa: دنباله ی مرتب از داده ها . اگر از صفر استفاده کنید اولین داده در لیست نمایش داده خواهد شد

en: Order
fa: ترتیب

en: Import
fa: درون ریزی

en: Add-ons
fa: افزونه های جانبی

en: The <strong>buy</strong>CRED Add-on allows your users to buy points using PayPal, Skrill (Moneybookers) or NETbilling. <strong>buy</strong>CRED can also let your users buy points for other members.
fa: توسط افزونه ی جانبی <strong>خرید سکه یا امتیاز</strong> به کاربران خود امکان خرید امتیاز توسط درگاه های مختلف بانکی نظیر پی پال ، مانی بوکرز و یا نت بیلینگ ، را می دهید . همچنین از این طریق می توانید این امکان را برای کاربران فراهم کنید تا برای سایر اعضای سایت هم امتیاز بخرند . ( آقای ایکس برای آقای ایگرگ امتیاز بخرد ! )

en: Create email notices for any type of myCRED instance.
fa: برای هر یک از بخش های "اعتبار من" ، اطلاعیه ایمیلی بسازید .

en: This add-on allows you to sell posts, pages or any public post types on your website. You can either sell the entire content or using our shortcode, sell parts of your content allowing you to offer "teasers".
fa: این افزونه ی جانبی به شما این امکان را خواهد داد تا پست ها ، صفحه ها و یا هر نوع محتوای عمومی دیگر را روی وبسایتتان بفروشید . هم می توانید کل یک متن را بفروشید و هم می توانید با استفاده از شورت کدهای تولیدی این افزونه ، بخشی از محتوای مورد نظرتان را از دسترس عموم خارج کرده و آن ها را تحت عناوین مختلف ، مثل "تیزر" و یا "پیش نمایش" به فروش رسانید .

en: Allow your users to send or "donate" points to other members by either using the mycred_transfer shortcode or the myCRED Transfer widget.
fa: به کاربرانتان این امکان را بدهید که امتیاز جابجا کرده یا به سایر اعضا امتیاز "اهدا" کنند . از دو طریق می توان این کار را انجام داد ، استفاده از کد mycred_transfer و یا ابزارک جابجایی امتیاز "اعتبار من" .

en: %s Add-ons
fa: افزونه های جانبی %s

en: Add-on Activated
fa: افزونه جانبی فعال شد

en: Add-on Deactivated
fa: افزونه جانبی غیرفعال شد

en: Add-ons can expand your current installation with further features.
fa: افزونه های جانبی می توانند قابلیت های جدید و مفیدی را به افزونه ی فعلی شما ببخشند .

en: You can find more add-ons in our %s.
fa: می توانید افزونه های بیشتر را در %s ما بیابید .

en: online store
fa: فروشگاه آنلاین

en: Deactivate Add-on
fa: غیرفعال کردن افزونه ی جانبی

en: Deactivate
fa: غیرفعالسازی

en: Activate Add-on
fa: فعال کردن افزونه جانبی

en: Activate
fa: فعالسازی

en: Version
fa: نسخه

en: By
fa: توسط

en: About
fa: درباره

en: My History
fa: لیست اعمال من

en: %s's History
fa: لیست اعمال و گزارشات %s

en: Show in Profile
fa: نمایش در پروفایل

en: %singular% Balance
fa: میزان %singular%

en: %plural% History
fa: گزارش جابجایی %plural%

en: Members can view each others %_plural% history.
fa: اعضا می توانند گزارشات لیست شده از جابجایی %_plural% دیگران را ببینند .

en: Menu Title
fa: عنوان منو

en: Title shown to me
fa: عنوان به من نمایش داده شد

en: Title shown to others. Use %s to show the first name.
fa: عنوان به کاربران نمایش داده شد . برای اینکه فقط نام اول نمایش داده شود از %s استفاده کنید .

en: Menu Position
fa: جایگاه منو

en: Current menu positions:
fa: جایگاه فعلی منو :

en: History URL slug
fa: لیست تغییرات قسمت پایانی و معنی دار نشانی های اینترنتی

en: Do not use empty spaces!
fa: از فضاهای خالی استفاده نکنید ( اسپیس نزنید ! )

en: Number of history entries to show
fa: تعداد داده های ورودی (تغییرات) قابل نمایش لیست

en: %plural% for registrations
fa: اهدای %_plural% برای ثبت نام

en: Award %_plural% for users joining your website.
fa: برای کاربرانی که عضوی از سایت شما می شوند %_plural% جایزه دهید

en: %plural% for logins
fa: اهدای %_plural% برای وارد شدن به سایت

en: Award %_plural% for logging in to your website. You can also set an optional limit.
fa: به کاربرانی که در سایت شما لوگین می کنند %_plural% جایزه دهید . البته می توانید محدودیت های اختیاری هم برای این بخش تعیین کنید .

en: %plural% for publishing content
fa: اهدای %_plural% به کاربران ، برای انتشار مطلب در سایت شما

en: Award %_plural% for publishing content on your website. If your custom post type is not shown bellow, make sure it is set to "Public".
fa: به کاربرانی که در سایت شما مطلبی را انتشار می دهند ( با اشتراک گذاری فرق می کند ) ، %_plural% جایزه دهید . اگر نوع مطلبی که می خواهید در زیر نیامده است ، ابتدا اطمینان حاصل کنید که نوع مطلب مورد نظرتان "عمومی" باشد .

en: %plural% for comments
fa: اهدای %_plural% برای ثبت دیدگاه

en: Award %_plural% for making comments.
fa: به کاربرانی که در بخش های مختلف سایت شما نظر می دهند ، %_plural% جایزه دهید .

en: %plural% for clicking on links
fa: اهدای %_plural% برای کلیک کردن بر روی لینک ها

en: Award %_plural% to users who clicks on links generated by the [mycred_link] shortcode.
fa: به کاربرانی که روی لینک های تولید شده با  کد [mycred_link]  ، کلیک می کنند ، %_plural% جایزه دهید .

en: %plural% for viewing Videos
fa: اهدای %_plural% برای تماشای ویدیوها

en: Award %_plural% to users who watches videos embedded using the [mycred_video] shortcode.
fa: به کاربرانی که ویدیوهای تولید شده با کد-کوتاه  [mycred_video] را تماشا می کنند ، %_plural% جایزه دهید .

en: %s Hooks
fa: پنل تنظیمات امتیازهای %s

en: Hooks are instances where %_plural% are awarded or deducted from a user, depending on their actions around your website.
fa: پنل تنظیماتی امتیازها محلی است که شما تعیین می کنید چه مقدار  %_plural% بر اساس انجام انواع عملیات ها ، به کاربرانتان اهدا شده و یا از آن ها کسر گردد .

en: Log template
fa: نمونه ی لیست گزارش ( لوگ )

en: Content Author
fa: نویسنده ی مطلب

en: %plural% for Posts
fa: اهدای %plural% برای پست ها

en: %plural% for Pages
fa: اهدای %plural% برای ایجاد صفحات

en: %plural% for %s
fa: اهدای %plural% برای %s

en: Comment Author
fa: نویسنده ی دیدگاه

en: Comment Marked SPAM
fa: دیدگاه هایی که به عنوان اسپم نشانه گذاری شده اند

en: Trashed / Unapproved Comments
fa: دیدگاه ها تایید نشده یا منتقل شده به زباله دان

en: Limit per post
fa: محدودیت برای هر پست

en: The number of comments per post that grants %_plural% to the comment author. Use zero for unlimited.
fa: تعداد دیدگاه های مجاز برای هر پست ، که باعث کسب %_plural% برای کاربر خواهد شد . برای برداشتن این محدودیت عدد صفر را وارد کنید .

en: Limit per day
fa: محدودیت هر روزه

en: Number of comments per day that grants %_plural%. Use zero for unlimited.
fa: تعداد دیدگاه های مجاز در روز ، که باعث کسب %_plural% خواهد شد . برای برداشتن این محدودیت عدد صفر را وارد کنید .

en: %plural% is to be awarded even when comment authors reply to their own comment.
fa: اهدای %_plural% حتی برای زمانی که کاربر به نظر قبلی خودش پاسخ بدهد ( نظرهای تو در تو )

en: Once for each unique URL
fa: یک بار برای هر لینک یکتا

en: Once for each unique link id
fa: یک بار برای هر شناسه ( آی دی ) لینک یکتا

en: The default amount to award for clicking on links. You can override this in the shortcode.
fa: مقدار پیش فرضی که برای کلیک بر روی لینک ها اهدا می گردد . می توانید این مقدار را در شورت کد مربوطه ، مجددا تنظیم نمایید .

en: Note!
fa: نکته !

en: If no ID is set when using the mycred_link shortcode, the shortcode will generate one automatically based on the value set under href. If you are using this feature for "sharing" content, it is recommended that you limit by ID.
fa: اگر به هنگام استفاده از کد-کوتاه  mycred_link shortcode هیچ شناسه ای ( ID ) استفاده نشود ، خود کد-کوتاه به صورت اتوماتیک بر اساس داده های موجود در زیر href ، شناسه ای ایجاد می کند . اگر از این ویژگی برای به اشتراک گذاری محتوا استفاده می کنید ، پیشنهاد می گردد با شناسه کار کنید .

en: Amount to award for viewing videos.
fa: مقداری که به ازای تماشای ویدیوها به کاربر اهدا می گردد .

en: Award Logic
fa: منطق اهدای امتیازات

en: Select when %_plural% should be awarded or deducted.
fa: مشخص کنید چه موقع باید %_plural%  اهدا و یا کسر بشود .

en: Play - As soon as video starts playing.
fa: پخش - به محض شروع به پخش ویدیو

en: Full - First when the entire video has played.
fa: کامل - بعد از اینکه کل ویدیو به صورت کامل پخش بشود

en: Interval - For each x number of seconds watched.
fa: بازه ای - برای هر تعداد ثانیه ی مشخصی از ویدیو که تماشا می شود .

en: Number of seconds
fa: تعداد ثانیه ها

en: Leniency
fa: نرمی و ملایمت

en: The maximum percentage a users view of a movie can differ from the actual length.
fa: بیشترین درصد ممکنی که طول یک ویدیو ممکنه با چیزی که برای کاربران نمایش داده می شه ، تفاوت پیدا کنه

en: Do not set this value to zero! A lot of thing can happen while a user watches a movie and sometimes a few seconds can drop of the counter due to buffering or play back errors.
fa: عدد این کادر را برابر صفر قرار ندهید ! زمان هایی که کاربر ویدیویی رو نگاه می کنه ، اتفاقات زیادی ممکنه پیش بیاد و گاهی وقتا بر اساس خطاهایی که اون ویدیو در طی بارگذاری و یا پخش مجدد می گیره ، ممکنه چند ثانیه ش اینور و اونور بشه ( روی ثانیه شمار ویدیو تغییر ایجاد کنه )

en: Access denied for this action
fa: عدم دسترسی مجاز برای انجام این عملیات

en: Entries
fa: داده های ورودی

en: Export
fa: خروجی گرفتن

en: Search results for
fa: نتایج جستجو برای عبارت

en: Accounts successfully reset
fa: اکانت ها با موفقیت تنظیم مجدد ( ریست ) شدند

en: No users found to export
fa: کاربری برای خروجی گرفتن یافت نشد

en: Tip
fa: نکته

en: %s Settings
fa: تنظیمات %s

en: Core Settings
fa: تنظیمات اصلی

en: Name
fa: نام

en: Accessible though the %singular% template tag.
fa: از بخش نمونه تگ های %singular% نیز قابل استفاده می باشد

en: Accessible though the %plural% template tag.
fa: از بخش نمونه تگ های %plural% نیز قابل استفاده می باشد

en: Adding an underscore at the beginning of template tag for names will return them in lowercase. i.e. %_singular%
fa: اضافه کردن آندرلاین در ابتدای نمونه تگ های مورد استفاده برای اسامی ، باعث می شود آن ها به صورت حروف کوچک چاپ شوند . مثال : %_singular%

en: Separator
fa: جدا کننده

en: Edit Settings
fa: تنظیم مجدد

en: Capability to check for.
fa: توانایی بررسی

en: Edit Users %plural%
fa: ویرایش %plural% کاربران

en: Comma separated list of user ids to exclude. No spaces allowed!
fa: برای جدا کردن شناسه ی کاربران در لیست ، به منظور محروم کردنشان ، از ویرگول استفاده نمایید . استفاده از فاصله ( اسپیس ) مجاز نمی باشد !

en: Management
fa: مدیریت

en: The Log
fa: لیست گزارش ( لوگ )

en: Table Name
fa: نام جدول

en: Empty Log
fa: لیست گزارشات ( لوگ ) خالی

en: Set all to zero
fa: تغییر تمام داده ها به عدد صفر

en: CSV Export
fa: خروجی گرفتن به صورت فایل CVS

en: Meta Key
fa: کلید اطلاعات

en: Identify users by
fa: تایید هویت کاربر به وسیله ی

en: User Email
fa: ایمیل کاربر

en: User Login
fa: ورود کاربر

en: Import Log Entry
fa: وارد کردن لیست گزارشات ( لوگ ) داده های ورودی

en: Optional log entry to use if you intend to import this file in a different %s installation.
fa: لیست گزارشات ( لوگ ) اختیاری برای داده های ورودی ، اگر قصد دارید این فایل را در مرحله ی نصب %s دیگری وارد فرمایید .

en: BadgeOS
fa: افزونه ی BadgeOS ( افزونه ی پیشرفته ی مدال دهی و اعطای تقدیرنامه یا گواهینامه )

en: Default settings for each BadgeOS Achievement type. These settings may be overridden for individual achievement type.
fa: تنظیمات پیش فرض برای هر کدام از مدال های badgeOS . می توان این تنظیمات را برای مدال ها و گواهینامه های شخصی ، مجددا ویرایش نمود .

en: Please setup your <a href="%s">default settings</a> before using this feature.
fa: برای استفاده از این ویژگی ، لطفا ابتدا <a href="%s"> تنظیمات پیش فرض </a> خود را سفارشی سازی کنید

en: %plural% to Award
fa: %plural% برای اهدا

en: Use zero to disable
fa: برای غیرفعالسازی عدد صفر را وارد کنید

en: Deduction Log Template
fa: نمونه گزارشاتِ ( لوگ ) کسر امتیاز

en: Default %s for %s
fa: %s پیش فرض برای %s

en: Use zero to disable users gaining %_plural%
fa: برای غیرفعالسازی کسب %_plural% توسط کاربران ، عدد صفر را وارد کنید

en: Default Log template
fa: نمونه ی گزارشات ( لوگ ) پیش فرض

en: bbPress
fa: افزونه ی انجمن ساز بی بی پرس

en: Awards %_plural% for bbPress actions.
fa: اهدای %_plural% برای فعالیت در بی بی پرس ( افزونه ی انجمن ساز برای وردپرس )

en: %plural% for New Forum
fa: اهدای %plural% برای انجمن جدید

en: %plural% for Forum Deletion
fa: اهدای %plural% برای حذف یا ادیت انجمن

en: %plural% for New Topic
fa: اهدای %plural% برای تاپیک جدید

en: Forum authors can receive %_plural% for creating new topics.
fa: نویسندگان انجمن می توانند برای ساختن تاپیک %plural% دریافت کنند .

en: %plural% for Topic Deletion
fa: اهدای %plural% برای پاکسازی و یا ادیت تاپیک

en: %plural% for Favorited Topic
fa: اهدای %plural% برای تاپیک های مورد علاقه شده

en: %plural% for New Reply
fa: اهدای %plural% برای پاسخ دادن به تاپیک

en: Topic authors can receive %_plural% for replying to their own Topic
fa: نویسندگان تاپیک می توانند برای پاسخ به تاپیک خودشان %_plural% دریافت کنند

en: Show users %_plural% balance in replies
fa: نمایش دادن %_plural% کاربران در جواب

en: BuddyPress: Gallery Actions
fa: بادی پرس : فعالیت های گالری

en: Awards %_plural% for creating a new gallery either using BP Album+ or BP Gallery.
fa: اهدای %_plural% برای ساختن گالری جدید ، چه با BP Album+ ، چه با BP Gallery .

en: %plural% for New Gallery
fa: اهدای %plural% برای گالری جدید

en: BuddyPress: Links
fa: بادی پرس : لینک ها

en: Awards %_plural% for link related actions.
fa: اهدای %_plural% برای انجام فعالیت های مرتبط با لینک ، توسط کاربر

en: %plural% for New Links
fa: اهدای %plural% برای لینک های جدید

en: %plural% for Vote on Link
fa: اهدای %plural% برای رای دادن روی لینک ها

en: %plural% for Updating Links
fa: اهدای %plural% برای به روزرسانی لینک ها

en: %plural% for Deleting Links
fa: اهدا یا کسر اهدای %plural% برای پاک کردن لینک ها

en: BuddyPress: Members
fa: بادی پرس : اعضا

en: Awards %_plural% for profile related actions.
fa: اهدای %_plural% برای انجام فعالیت های مرتبط با پروفایل کاربری .

en: BuddyPress: Groups
fa: بادی پرس : گروه ها

en: Awards %_plural% for group related actions. Use minus to deduct %_plural% or zero to disable a specific hook.
fa: اهدای %_plural% برای انواع فعالیت های مربوط به گروه . می توانید از عدد منفی برای کسر %_plural% و عدد صفر برای غیرفعالسازی تنظیماتی خاص ، استفاده نمایید .

en: %plural% for Profile Updates
fa: اهدای %plural% برای به روزرسانی پروفایل کاربری

en: %plural% for New Avatar
fa: اهدای %plural% برای آواتار جدید

en: %plural% for New Friendships
fa: اهدای %plural% برای رابطه ی دوستی جدید

en: %plural% for Leaving Friendship
fa: اهدا یا کسر %plural% برای حذف رابطه دوستی

en: %plural% for New Comment
fa: اهدای %plural% برای دیدگاه جدید

en: %plural% for Deleting Comment
fa: اهدا یا کسر %plural% برای پاک کردن دیدگاه

en: %plural% for New Messages
fa: اهدای %plural% برای پیام جدید

en: %plural% for Sending Gift
fa: اهدای %plural% برای ارسال هدیه

en: %plural% for Creating Groups
fa: اهدای %plural% برای ساخت گروه ها

en: If you use a negative value and the user does not have enough %_plural% the "Create Group" button will be disabled.
fa: اگر از مقداری منفی استفاده کنید و کاربر هم %_plural% کافی برای کسر شدن نداشته باشد ، کلید "ساخت گروه" غیرفعال خواهد شد .

en: Number of members before awarding %_plural%
fa: تعداد کاربران قبل از اهدای %_plural%

en: Use zero to award %_plural% when group is created.
fa: برای اهدای %_plural% به هنگامی که گروه ساخته شد ، از عدد صفر استفاده نمایید .

en: %plural% for Deleting Groups
fa: اهدای %plural% برای حذف گروه ها

en: %plural% for New Forum Topic
fa: اهدای %plural% برای ایجاد تاپیک جدید در انجمن

en: %plural% for Editing Forum Topic
fa: اهدای %plural% برای ویرایش تاپیک های انجمن

en: %plural% for New Forum Post
fa: اهدای %plural% برای پست جدید در انجمن

en: %plural% for Editing Forum Post
fa: اهدای %plural% برای ویرایش پست های انجمن

en: %plural% for Joining Groups
fa: اهدای %plural% برای عضویت در گروه ها

en: If you use a negative value and the user does not have enough %_plural% the "Join Group" button will be disabled.
fa: اگر از مقداری منفی استفاده کنید و کاربر هم %_plural% کافی برای کسر شدن نداشته باشد ، کلید "عضویت در گروه" غیرفعال خواهد شد .

en: %plural% for Leaving Groups
fa: اهدا یا کسر %plural% برای ترک گروه ها

en: %plural% for New Group Avatar
fa: اهدای %plural% برای آپلود آواتار جدید در گروه

en: %plural% for New Group Comment
fa: اهدای %plural% برای دیدگاه جدید در گروه

en: Contact Form 7 Form Submissions
fa: پر کردن فرم و فرستادن فرم برای افزونه ی Contact Form 7

en: Awards %_plural% for successful form submissions (by logged in users).
fa: اهدای %_plural% برای پر کردن و فرستادن فرم ( فقط کاربران لوگین شده )

en: No forms found.
fa: فرمی یافت نشد .

en: Events Manager
fa: مدیریت رویدادها

en: Awards %_plural% for users attending events.
fa: اهدای %_plural% برای شرکت در رویدادها .

en: Attending Event
fa: رویداد مشارکتی

en: Cancelling Attendance
fa: لغو حضور

en: GD Star Rating
fa: افزونه ی GD Star Rating

en: Awards %_plural% for users rate items using the GD Star Rating plugin.
fa: اهدای %_plural% برای کسانی که توسط افزونه ی GD Star Rating به انواع محتوای سایت امتیاز می دهند .

en: Rating
fa: رتبه بندی

en: Up / Down Vote
fa: رای موافق / مخالف

en: Invite Anyone Plugin
fa: افزونه ی Invite Anyone

en: Awards %_plural% for sending invitations and/or %_plural% if the invite is accepted.
fa: اهدای %_plural% برای فرستادن و یا قبول کردن دعوتنامه

en: %plural% for Sending An Invite
fa: اهدای %plural% برای ارسال دعوتنامه

en: %plural% for Accepting An Invite
fa: اهدای %plural% برای قبول دعتنامه

en: %plural% for each invited user that accepts an invitation.
fa: اهدای %plural% به ازای هر کاربرِ دعوت شده ای که دعوتنامه را قبول کند .

en: Jetpack Subscriptions
fa: اشتراک در افزونه جت پک

en: Awards %_plural% for users signing up for site or comment updates using Jetpack.
fa: اهدای %_plural% برای کاربرانی که توسط افزونه ی جت پک و برای دریافت آپدیت های بخش نظرات یا حتی خود سایت ثبت نام می کنند .

en: Site Subscriptions
fa: اشتراک در سایت

en: Comment Subscriptions
fa: اشتراک در دیدگاه ها

en: Awards %_plural% for Simple:Press actions.
fa: اهدای %_plural% برای فعالیت در سیمپل پرس ( افزونه ای انجمن ساز برای وردپرس )

en: %plural% for New Topic Post
fa: اهدای %_plural% برای پست تاپیک جدید

en: Topic authors can receive %_plural% for posting on their own Topic
fa: نویسندگان تاپیک می توانند برای قرار دادن پست بر روی تاپیک خودشان %_plural% کسب کنند .

en: %plural% for Topic Post Deletion
fa: اهدا یا کسر %plural% برای حذف کامل یا بخشی از پست تاپیک

en: WP Favorite Posts
fa: پست های لیست علاقمندی ها

en: Awards %_plural% for users adding posts to their favorites.
fa: اهدای %_plural% به کاربرانی که در لیست علاقمندی های خود پستی اضافه می کنند .

en: Adding Content to Favorites
fa: اضافه کردن مطلب به لیست علاقمندی ها

en: Removing Content from Favorites
fa: برداشتن مطلب از لیست علاقمندی ها

en: WP-Polls
fa: نظرسنجی های وردپرس   |   WP-Polls

en: Awards %_plural% for users voting in polls.
fa: اهدای %_plural% برای کاربرانی که در نظرسنجی ها رای می دهند .
